Jdi na obsah Jdi na menu
 


trapásky

23. 6. 2007

[1] Nety,14, 16. března 2006 11:33

Chodila jsem s jedním klukem, který mě přestal bavit, a tak jsem mu dala kopačky. On se mi, ale mstil a při každé příležitosti mě chtěl nějak strapnit. Jednoho dne se mu to povedlo. Když mi zase jednou vzal penál, začal utíkat po třídě a já jsem ho chtěla dohonit. On ovšem vyběhl ze třídy a já samozřejmě za ním. Jenže na rozdíl od něho se mi nepodařilo ladně přeskočit spolužákovu nohu ve dveřích a rozplácla jsem se na chodbě jak dlouhá, tak široká. Nebylo by to tak hrozné, kldyby s náma chodbu nezdílelo ještě 5 tříd. Všichni samozřejmě vylezli ze třídy a se smíchem na mě zírali, jak se tam válím na zemi. Červená jako paprika jsem sebrala svý ubohý tělo a utíkala na záchod. Dovršením toho bylo, že v tom vyděšení jsem si spletla WC ŽENY a WC MUŽI.

[2] ? , ?, 16. března 2006 11:33

S moji kámojdou Majdou sme jednou hráli na honěnou. Přibrali sme ještě pár holek aby bla věčí legrace. Jako první sem měla babu já. No dobře. Jak sem se tak rozběhla za holkama nevšimla sem si že se Majda schovala za popelnici. Už už sem je dobíhala když na mě Majda vybafla. Já jsem se šíleně lekla a s hysterickým řevem sem se rozběhla na druhou stranu ulice, ale co se nestalo. Nějaký pes vykonal svoji potřebu přímo do prostřed ulice a já do toho samozřejmě šlápla a ještě uklouzla a spadla na zem přímo na to. Aby toho ještě nebylo dost, všechno to viděly kluci od nás zeškoly takže to druhej dden věděla celá škola.

[3] Petra 19, 16. března 2006 11:34

Stalo se to před lety, kdy jsme jeli se třídou na 4-denní výlet. Byl konec května a bylo teplo. Cestovali jsme vlakem, který byl plný lidí. Měla jsem na sobě modré tričko do pasu a takovou zelenou sukni. Cesta vlakem byla dlouhá, a tak jsme se stravovali. Stalo se, že jsem si sukni až na kalhotky polila čajem. Spolužačky mi poradily, ať si ji tu hned vyprat na WC. Tam mne nikdo neuvidí. Došla jsem na WC, zamkla se, a sukni i s kalhotkami si svlékla a začala prát v umyvadle. Pak jsem se rozhodla, že oblečení vysuším tím, že je budu držet vystrčené z okna. Po chvilce vlak náhle přibrzdil, až jsem zakopla a obě věci mi vypadly z ruky. Krve by se ve mne nikdo nedořezal. Čekala jsem dlouho, než jsem sebrala odvahu vyjít ven. Jednou rukou jsem si zakrývala klín a utíkala ke třídě. Viděli mne všichni spolužáci i cestující vlaku. Strašně jsem se styděla, všichni se bavili na můj účet. Holky mi pak podaly rychle nějaké kalhoty. Tímhle zážitkem spolužáci žijí dodnes. Tehdy mi bylo 15, dnes 19.

[4] ?.,?, 16. března 2006 11:34

Jendou se pořádala Miss třídy,což byla pro mě skvělá myšlenka.Jsem hezká od přírody a taky vyvinutá,tak jsem se přihlásila.koupila si super šaty a šla do toho.Probíhalo to sladce.jen se pohupovat v bocích a usmívat se.Od kámošky jsem věděla,že jsem třídní favoritka..už jsme byli jen 4 a mělo to přít.Třetí byla moje nej kámoška,druhá jedna kráva co nesnáším a první já!!Jaké překvapení.Šla jsem si pro šerpua korunku a zakopla o svoje šaty.Zavrávorala a spadla na jednoho kluka.Přimo mu do neruče.Jelikož tam bylo podium a on stál pod ním..Teď spolu chodíme a říká,že ještě že jsem si koupila tak dlouhé šatičky...

[5] Michel,15, 16. března 2006 11:35

To jsem se takhle jednou se svým klukem toulala po městě. A v tom jsem uviděla mýho bejvalýho, kterej si asi myslel, že můj kluk je můj brácha ( to jsem mu totiž nakukala ). A nenapadlo ho nic lepšího, než jít k nám a říct něco jako že je rád, že bráchu poznává. Můj kluk se na mně podíval a ze mně vylezlo jen, že mu to vysvětlím. A víte jak to dopadlo? Můj kluk mi dal kopačky a můj bejvalej mi odpustil a dnes jsme takřka miliónový pár!!!

[6] ? ,?, 16. března 2006 11:35

Jednou jsem byla se třídou na škole v přírodě. A tak ten trapas se stal tam. Byla jsem ve sprše když v tom my kámoška fůrt odtrhovala závěs a pořád asi 5 krát. A už po šestý jsem myslela že je to zase kámoška ale ne byly to kluci z naší třídy a mezi nimi byl i můj idol a oni mě viděli celou nahou. Bože můj já bych se propadla... A ještě se divím že vešli do holčičích sprch. Ted mi říkají striptérko.

[7] Rita, 13, 16. března 2006 11:36

Jednou jsem si s kámoškou Míšou vyrazila na nákupy.Skoušela jsem si spoustu věcí,ale ani jediný mi neseděli tak jak bych si představovala.Pak jsem narazila na nejdražší sukni s tílkem (s velkým výstřihem).Vyskoušela jsem si to a sedělo mi to, i kámoška mi to pochválila.Vzala jsem si k tomu boty na podpadku(moc velkým). Najednou kolem prošel můj idol. Samozřejmně jsem začala machrovat.V tu chvíli mi podjela noha a svalila jsem se na zem. Né jenže jsem se strapnila,ale ke všemu jsem roztrhla o podpatek sukni.Kámoška mi na tu sukni musela pujčit.Mělo to i dobrou stránku, s mým idolem chodim dodnes.:)

[8] Keliš,15, 16. března 2006 11:36

Jednou kolem 21:00 hodiny jsme šly s naší partou kolem semaforu nikdo tam nebyl a tak jsme začali blbnou.Ten den tam holky vzali i jejich kamarádku po které jsem už dlouho jel.Kluci mi začali vytahovat trencle a co se nestalo praskli mi je ale tím způsbem že je rozdělali na 2 půlky \"takže jsem byl na ostro\".Potom se rozběhli a stahly mi gatě a ukradli je hodili je nahoru na semafor.Byl jsem jen v triku ta holka se na mne koukala a kroutila hlavou že jsem bačkora a nedokážu se ubránit cítil jsem se dost trapně potom jsem se nažil vyšplhat na ten semafor a stáhnout gatě.Když jsem je měl ta holka odešla a byl konec.Byl to asi můj nejhorší trapas v celém životě dnes se tomu ale směju.

[9] Marika, 16. března 2006 11:37

Jednou jsem se se svím klukem domluvila,že mu v 6 hodin zavolám.Chtěli jsme zkusit sex po telefonu.Přesně v 6 hodin jsem vytočila jeho číslo a aniž bych se představila-tak jsem začala.Vypravět jsem mu-kam si zrovna šahám,co mám na sobě a tak.On mi to zavěsil.Nechapala jsem to.Asi za pul hodiny mi zavolal s omluvou,že ted přišel domu,že se o něco opozdil.Tak s kym jsem torozdávala po telefonu?V tu dobu byl doma prý jen táta.Nejraději bych se propadla...

[10] Saša, 16. března 2006 11:38

Jeden den ve skole, meli jsme zrovna zemepis a protivnou ucitelku, jsem sla na zachod a jak jsem si sundala kalhotky tak jsem mela krvave kalhotky.nevedela jsem co mam delat, tak jsem sla do tridy a rekla to te ucitelca a ta mi na to rekla ,,a co ja s tim mam delat?mas si nosit vlozky,kdyz nevis ze budes mit mesicky!!\"A zařvala to přes celou třídu,takže to slyšeli i kluci.Ti se začali smát.a ja na to ,,ale ja jsem to dostala poprve!!!\" ,,to mas blbe...to jsem snad mela vedet ja??\" tak jsem si s potupou sedla do lavice a vykrvacela jsem,odvezli me do nemocnicea od te doby mam prezdivku Krvava Máří

[11] Markéta,12, 16. března 2006 11:38

Jednoho dne jsme ve škole měli řikat básničku. Což o to já tu básničku uměla ale stalo se mi něco jiného.Když mě učitelka vyvolala šla jsem tedy před tabuli.Začala jsem řikat ale v tom se začala celá třída strašně smát, nevěděla jsem co se jim stalo a v tom na mě kamarádka křikla hezký kalhotky a v tom jsem si uvědomila že mám celou dobu rozeplý zip u kalhot ale to by mi ani nevadilo kdybych neměla průhledný kalhotky.Celá rudá jsem běžela na záchod a vyšla jsem až když zazvonilo na další hodinu a od té doby když mám řikat básničku na mě celá třída začne křičet zapni si zip (jen tak preventivně)\"

[12] Hanka,16, 16. března 2006 11:39

takže jak začít! jednou jsem byla palvat v krytým bazenů! a ze prch se musí jít nahoru k šatnám po schodech! většinou chodím na ostro jen pod ručníkem.Jednou jsem ybla plavat s kámoškama a seznámily jsme se tam se super klukama! blbly jsme s nima atd.! potom jsme se šli vysprchovat a pak do šaten! jeden z nich(kluků) si dole ve sprše zapoměl sprcháč !když se pro něj vracel šla jsem na schodech proti němu jen sem se usmála a v tom jsem neudržela rovnováhu a spadla jsem. v tu chvíli jak jsem se snažila zachytit rovnováhu jsem pustila ručník a stála jsem tam jak mě panbůh stvořil(teda spíš ležela rozpláclá na schodec) ! hned jsem se zvedla znovu zabalila do ručníku a letěla za kámoškama! no prostě trapas v velkým \"T\".

[13] Avrilka 13, 16. března 2006 11:39

Jednou kdyz byl nový skolni rok a ja sla do 6 tridy tak k nam nastoupil jeden moc hezky kluk a ja se do něj zabouchla.A tak sem mu napsala dopis jestli by se mnou nechtel chodit a dala sem mu k tomu i takovy legracni pohled na kterym byli dva pejskove jak si davaj pusu a napis\"moc te chci\"a ze zadu jsem napsala \"I LOVE YOU\" on to o hudebce ukazal po cely tride az se to dostalo do ruky ucitelce! ucitelka me vyvolala jako jestli ho mam rada a on me a ja ruda jako rajce pred celou tridou o hodine zdrhla na Wc.

[14] Kordula,12,

Jednou když mi bylo asi deset jsem šla po ulici a proti mě šel kluk kterej se mi hrozně líbil akorát jsem mu to dlouho nechtěla říct. Ale řekla jsem si že když jsme oba sami že ho zastavim a zeptám se ho jestli by se mnou nešel do kina nebo někam na rande. A tak jsem ho zastavila na tý rušný ulici, pozdravila a pak jsem se ho chtěla zeptat, jenže on se na mě usmál tim svym sexy úsměvem kterej má jenom on a já jsem z něho vždycky úplně na větvi a mě se zatočila hlava, a z tý nádhery jsem si uprdla, jenže za mnou se ZNIČEHONIC objevili mí tři kamarádi ze třídy se zapalovačem a od mýho zadečku vylítnul obrovskej plamen kterej zapálil nějaký babce nákupní vozík a ta ho vzala a chtěla mě s tim zabít jenže já si znova upšoukla a od prdelky mi vylítnul zase obrovskej plamen, ten podpálil nějaký auto a to vybouchlo a já odlítla 10 metrů pryč s ohořelýma kalhotama na zadečku přes který byly vidět moje tanga no prostě HARDCORE trapas...

Další new trapásky..

Uz rok chodim na stredni skolu a uz se mi stal jeden mega trapas pro me. V hodine nemciny se mi desne chtelo na zachod.Zeptala jsem se tedy Pani ucitelky jestli si na zachod muzu zajit.Ta rekla ze ne ze za 10 min zvoni ze to vydrzim.Uz sem to nemohla vydrzet jak zazvonilo hned sem bezela na zachod a tak rychle ze jsem se zapomela zamknou.Ten divci zachod se nachazi hned na proti vstupnich dveri.Asi vas napadne co se stalo nezamkla jsem se a jak sedim na tom zachode najednou se rozleti ty me dvirka a vejde tam nejaka holka byla tam nastesti sama ale co horsi na proti tech vychozich dveri si vzdycky sedavaji kluci z nasi tridy takze me videli a tom zachode bez kalhot.Nechtela jsem se po tom vsem ani vratit do tridy takova ostuda.Nastesti se na to za par tydnu zapomelo ale jak chce jit nekdo v hodine na zachod tak se jen modlim at si na to zase nevspomenou.

No takže,chodím do deváté třídy na základní škole a jsem totálně zabouchnutá do jednoho bezva kluka z protější třídy.Zrovna jsme měli tělák,a to v šatně vždycky děláme kraviny.Ty kluci z tý třídy mají šatny na proti nám.Dneska mě ale napadla obzvlášť trhlá věc.Byly jsme už pořádně rozjetý,jako kdyby jsme byly opilý ale nic jsme nepili.Posunula jsem lavičku doprostřed šatny,a začala si slíkat vršek,postupně sukni a potom ponožky a dělala jsem u toho strašný blbosti.Při tom celym jsem si zpívala Dont cha od Pussycat Dolls.Můj zpěv je něco jako když škrápeš vidličkou o tabuly.Ale to mi bylo uplně jedno.Já jsem si jenom vychutnávala se zavřenýma očima jak mi holky tleskaj a řvou:Terka,Terka,Terka!Pak už jsem zůstala jen v kalhotkách a podprsence!To byl už dost velkej trapas,protože ty holky se strašně chechtaly.Chápala jsem proč se chechtaj.Přece mě!Tak sem to neřešila a postupně si sundávala i podprsenku.Pak sem si držela prsa a lekla jsem se mojí nejlepší kámošky,Pošeptala mi,ať se otočim zády ke dveřím,že mi chce něco říct.A hádejte co mi řekla!Řekla mi,že celou tu show viděli i kluci z protější šatny.Tak sem se uplně rudá otočila a můj idol tam stál jak opařenej.Když sem se na něj koukla,strašně se začal telit.Bylo mi strašně trapně.To už ale přišel náš učitel na tělák a chystal se nám říct,že se máme připravit na 10 koleček okolo školy.Jak se ale nadechl,uviděl mě a já sem zrudla ještě víc.Všichni se strašně telily jediná já a pan učitel jsme byly ticho.Tak sem na nic nečekala a šla jsem se oblíkat.Zůstala mi strašná přezdívka,ale chodím s klukem mých snů...

[1] Regina,16, 16. června 2006 20:55

Ten trapas se mi stal včera.Mám opravdu hezkou džinsovou sukni z rozparkem,měla jsem ji mooooc rada ted trošku mín. protože bylo opravdu horko oblekla jsem si ji a vydala se za mamkou do prace měli jsme jít totiž nakupovat. s mamkou jsme se domluvili na 17:00 no a ja byla trošku nevípravná,tak jsem rychle šla. jak sem přebíhala přechod tak jsem v autě viděla našeho táborového vedouciho tak jsem mu mávla a on se sraašně smál!došlo mi že něco není o.k.koukla jsem dolu a malem se lištila! muj zips(je ze předu od vrchu nahoru) jsem mela rozepnutý a to ne trošku ale téměř úplně! aby toho nebylo málo krásně z nich zarili mé růžové tangáče...řeku vám začínam se tabora i trošku bát((: ještě že tento vedoucí nejspíš nejede.

[2] Gabu, ?,

No takhel bylo to koncem školního roku bylo nádherně a sděla jsem na autobusáku a čekala na svuj autobud s kamoškou.. ovšem a druhé straně autobusového nádraží stál můj idol.v tu dobu jsem si zrovna psali po netu a smsky .. Byla to láska jako trám ..ale jen z mé strany.. :0)No a jak jsme tak seděli a on stál proti nám tak říkám kámošce : vidíš ho?to je on jak si píšem.. hezkej viď?me se teda libí a né jen to.. Nu ale to jsme eště nemohla tušit co má kamoška udělá.. Podívám se na ní a vidím jak se z luboka nadechuje a křičí na celý autobusák jeho jméno,tak nahlas že se samozřejmě otočí a civí na nás,, ale má ruka se nejak zvedla a kámošku udeřila tak silně do hlavy že mě to opravdu mrzelo .. no Můj idol se samo osobě smál jaku dostala pecku přímo do palice ale me to mrzelo .Pak jsem se kamošce omlouvala a ona :\"to je dobry,v pohodě\".. Hm a před nedávnem jsem se dozvěděla že to udělala znovu a dostala podobného lepáka .. :0)

[3] Nicole, 15,

Moje kámoška přijela z Francie a ukazovala mi svoje perfektní fotky na mobilu. Ve škole jsem si ty fotky na starost vzala já. Ukazovala jsem je své kamarádce a když došlo na video, které mi ukazovala kámoška doma, bylo tam něco velmi nemravného. S druhou kámoškou jsme na to nevěřícně hleděli...Rychle jsme to vyply a mobil jsem kamarádce vrátili. Celý den jsem měla špatné svědomí a tak jsem se rozhodla, že to kamarádce, co mi půjčila ten mobil s fotkami, řeknu. Řekla jsem ji, že se bude chtít zabít, když ji to řeknu, chvíli jsem váhala a nakonec ji to řekla. Vykulila na mě své oči a práskla sebou o zem. CHUDÁK!!!!

[4] ?, ?,

Stalo se to předloni o letních prázdninách. Jela jsem s mojí mladší sestřenicí na tábor. Měly jsme spolu stan a byla to sranda. Ale jednoho dne se nám stal takový menší trapas...šli jsme na celodenní výlet. Já jsem šla jako první a za mnou šla moje sestřenice Terka. Já jsem si všimla, že je přede mnou velké vosí hnízdo. Byla jsem tenkrát poměrně malá. Jedna vosa mě píchla do tváře. Byla to taková bolest, ale já v tom šoku jsem se ani nestačila rozbrečet a jen jsem volala na Terku, ať za mnou nechodí. Pořád jsem křičela, aŤ za mnou nechodí, jenže ona jak blbá udělala pravý opak a rozeběhla se za mnou se slovy: ,,Evi, co je, co je?!\" Naopak za mnou letěla jak vyšinutá a pořád se mě ptala co je! Tak měla poštípané celé nohy a všichni se nám smáli...tak já jsem skončila s napuchlou tváří a Terka s oteklýma nohama.......od té doby se tomu jen smějeme a pořád si říkáme: ,,My jsme PITOMÉ SESTŘENKY!\" =)))

[5] Blondye, 16,

byl opravdu nádherný slunečny den. S kámoškama jsme vymyšleli co podniknem.Rozhodli jsme se pro koupaliště.A to z mnoha duvodů. krásně se opálíme,osvěžíme a okouknem kluky. Koupaliště nezklamalo slunce,osvěžující voda a kluci byli.chtěla jsem na sebe vztáhnout pohled kluku u bazénu. rozběhla jsem se a skočila dooost dobrou šipku. Horší to bylo když jsem se vynořila.Všichni na mě udiveně zírali,ja nechapala proč??pak se začali smat mé kamošky ve záplavě škytú smichu mi prozradili ze me trouhelničky z bikin se přesunuli z przou pod paže takže má prsa se kraaasně usmívala na celý svět! ja si je ihned upravila a odběhla na záchody. myslela jsem že se to nějak zapomene,ale jakmile sem cestou zpatky na deku šla kolem těch kluku začali se pohihnavat a že mam pry luxusní prsa!(: to sem mela barvu jako palavky tudíž jahodově růžovo.ale zas na druhou stranu bych se neseznamila z vojtou(:je to tak ze vse ma své klady a zápory

[6] Sajula, 12,

*********tip*******
Jednou jsme s kámoškou byly u nás doma a dělali jsme blbosti. Najednou mě napadla taková věc. Musíme si vzít obřího plyšáka a předstírat jako že to děláme se svým idolem ale to ještě není všechno. ještě jsme to ke všemu natočily,což mě nemělo ani napadnout,protože když mě kamoška natáčeli s mým rádoby idolem, dělala sem jakože mám orgasmus,takže to bylo samé ach.přidej apod. kamoška samozřejmě věděla koho balím a neváhala mu to ukázat.takže na druhý den to věděli téměř všichni včetně naší třídní, která to sámo práskla rodičům. Naštěstí jsem vyfásla jen s pekelně dlouhým projevem od babičky,(která se hned všechno dozví)že jsem na to moc malá že na \\\"to\\\" mám času dost.(

[7] Karolína, 16,

Když jsem se asi před rokem chystala na pouť, tak jsem si vzala krásné nové roztrhané džíny a černé tričko s výstřihem. Až jsem se blížila ke kolotočím,z dálky jsem viděla kluky mých snů. Ladně jsem šla proti nim jak modelka na molu a všichni po mě pokukovali. Jelikož ale bylo po dešti a já měla boty do špice na podpatku, tak to docela klouzalo...Až jsem ušla asi 50 metrů tak mi něak podklouzla noha a spadla jsem! Vše by bylo v pořádku ale... Když jsem se trapně zvedala tak jsem začala cítit nemilý pach.Podívala jsem se na sebe a zjistila jsem že celý bok kalhot mám od výkalu. Mí idolové chytli lochec jak nikdy a já se trapně otočila a celá zarudlá jsem odkráčela domů. Od té doby když je pouť tak se snažím vypadat něak jinak aby mě kluci nepoznali.

[8] Markétka, 16,

Uz rok chodim na stredni skolu a uz se mi stal jeden mega trapas pro me. V hodine nemciny se mi desne chtelo na zachod.Zeptala jsem se tedy Pani ucitelky jestli si na zachod muzu zajit.Ta rekla ze ne ze za 10 min zvoni ze to vydrzim.Uz sem to nemohla vydrzet jak zazvonilo hned sem bezela na zachod a tak rychle ze jsem se zapomela zamknou.Ten divci zachod se nachazi hned na proti vstupnich dveri.Asi vas napadne co se stalo nezamkla jsem se a jak sedim na tom zachode najednou se rozleti ty me dvirka a vejde tam nejaka holka byla tam nastesti sama ale co horsi na proti tech vychozich dveri si vzdycky sedavaji kluci z nasi tridy takze me videli a tom zachode bez kalhot.Nechtela jsem se po tom vsem ani vratit do tridy takova ostuda.Nastesti se na to za par tydnu zapomelo ale jak chce jit nekdo v hodine na zachod tak se jen modlim at si na to zase nevspomenou.

[9] Bára, ?,

Když jsme byli na školním výletě, byli jsme ubytovaní v jedné budově. Já a moje kamarádka jsme měli přespat na chodbě na matraci a přes náš ,,pokoj\" se chodilo do jídelny. Zrovna jsem si přeslékala nátělník, ale pod ním jsem už nic neměla. V tom do dveří vstoupil spolužák, který se snažil být potichu, aby si ho nevšimla, ale po chvíli jsem slišela chychotání. Když jsewm otočila hlavu, byl celý rudý a já stála s rukama a nátělníkem. Rychle jsem se oblékla a prchala za ním, aby jsem mu vyliskala. Samozřejmě to do 5ti minut věděla celá chata. Od té doby si dávám pozor, když se přeslékám!!!

[10] Neznámá,

Tento trapas je nejhorší co se mi kdy mohlo stát.Stalo se to před rokem o prázdninách.Šla jsem se dvěma kamarádkama ven.Rozhodli jsme se že půjdeme pro kluky(naše idoly) jestli půjdou s námi.A šli!! :-).Sedli jsme si na lavečku a povídali si.Já sem si nechtěně prdla.Naštěstí to nešlo slyšet ale šlo to cítět! Kluci to ucítěli a začali se smát.Ptali se ,,kdo si to tady usral\"?Já to zamluvila a řekla že to byl ten dědek co šel kolem nás.Naštěstí tomu uvěřili.Pak se stalo ještě něco horšího!Stála sem a pak sem si čapla.protože mě bolely nohy.To sem ale dělat neměla.Jak sem si čapla tak sem si tak nahlas prdla,že to bylo horší než střelba.kluci i holky se začali strašně smát.Já zčervenala a šla jsem raději domů.To se ale začli smát ještě mnohem víc.Měla jsem zrovna bílé kalhoty a na zadku jsem měla hnědý flek.Klukům se už vyhýbám a když mě potkají tak se mi smějou.

[11] Verča, 14,

Ajojky..tento trapas se mi stal 22.4. kdy u nas ve městě byl koncert na zimáku! domluvili jsme se s děckama že tam půjdem.Bylo začátek koncertu a já už jsem byla trochu podnapilá:-)a naráz jsem se začala líbat s kamošm který je fakt borec!!! líbali jsme se asi půl hodiny,ale mě nenapadlo,že za mnou stojí můj taťka a na všechno co děláme se díva:-)´po koncertu jsem ještě sli na diskoteku u nas we meste,ale tam nas vyhazovac nechtel pustit,ze pry nam neni jeste 18! kolem pul pate jsem dosla domu a poobede se me muj drahy tatinek ptal(schwalne)jaky byl koncert,ze jsem toho nemohla moc videt,když jsem byla \"zakouslá\" do toho mojeho:-) tedka už se tomu smeju ale pred mesicem mi do smichu rozhodne nebylo:-)

[12] Jára, 13,

Stalo se to asi před půl rokem nebo tak někdy. Měli jsme ve škole výtvarku a učitelka vymyslela, že půjdeme ven sbírat listí, pak se z toho něco udělá a bude to školní výzdoba. Prošli jsme kus lesa. Já s kámoškou jsme šli jako poslední, před náma šel jeden kluk a pak byla asi 60m mezera. U nás v lese je takovej malej rybník a u něj byl úplně nádhernej strom. Šla jsem tam pro ty listy a najednou mi sklouzla noha po kameni a plácla jsem sebou do bahna. To bahno mě táhlo dolů. Fakt hnusnej pocit. Ten kluk jenom tupě zíral a pak šel dál. Kámoška přitáhla takovou velkou větev a podala mi ji. Snažila jsem se vylízt z toho bláta, ale moc to nešlo. Nakonec jsem se vyhrabala, ale zůstaly mi tam boty a pak mi tam ještě spadnul prstýnek. Asi 6 lidí tam zůstalo a snažili se ten prstýnek vyndat. Nakonec se mi ten prstýnek vrátil =o)

[13] Evča, 15,

Tak tohle byl dost hustej trapas!bydlím v paneláku a u nás ve škoel bydlí strašná kráva se kterou se nenavidíme.Jednou mi mamka řekla ať vynesu koš.Tak sem šla.Když vyjdu ze vchodu zjistím že před našim vchodem sedí ta holka kterou nenávidím a ještě k tomu s 5 kámoškama a s partou kuků mezi nimi byl i můj idol.Byla sem červená už teď a to sme netušila co se stane.Sklopila sem hlavu a rychklo koelm nich prošla.ALe jako na potvoru se mi sáček s odpadky roztrhl.Všichni se mi smáli aj a se cítila neskutečně trapně.Pozbírala sem to vše do roztrženého sáčku a tak tak to odnesla do kontejneru a po cestě mi ještě spousta věci vypadla které sem musela zbírat.zptáky jsme šla raději zadním vchodem.

[14] Veronika,Ria 13-16 let,

Moje kamarádka Ria bydlí v Německu.Tak mi jednou vyprávěla,jak se seznámila s dvěma fakt hezkýma a ZNÁMÝMA klukama.Tak jednou šla po ulici a zrovna vybírali popeláři.Venčila svého pejska Billyho a najednou vidí,že proti ní jdou fakt hezcí týpci.Samozřejmě je poznala-jsou známí a tak se rozhodla před nima vytáhnout.Chtěla kolem nich projít bez povšimnutí s vystrčenýma prsama ale jaksi si nevšimla že její miláček Billy před ní udělal hromádku.Samozřejmě do toho šlápla a uklouzla,spadla dozadu a celé to ehm...ehm...se jí rozmázlo po celé zadní straně.Ti dva kluci co šli proti ní,se smáli ale pomohli jí na nohy a od té doby jsou dobří kámoši.Já být na jejím místě,asi bych se hanbou propadla:-)

[15] Nicol, 11,

Ahojte!!!!!Mě se na letní dovolené v New Yorku stal parádní trapásek.Jednou když jsme šly na snídani tak jsem si všimla že tam přiletěl nádhernej kluk...Byl sice z anglie, ale já anglicky umim tak nebyl žádnej problém snim navázat spojení:-)Asi kolem půl šestý jsem se začala malovat taky jsem si vzala tampon protože jsem to zrovna měla ,a vzala jsem mou oblíbenou minisukni DC.Konečně jsem mohla jít na tu večeři.Dala jsem si to samí jako můj oblíbenec.Když jsem dojedla šla jsem k němu a zeptala jsem se ho how are you on odpověděl good. Zeptal se mě jestli s nim nechci jít na pláž.Já jsem souhlasila,ale to byla největší chyba mího života!!!!!Zrovna jsem to měla.Na tý pláži mi omylem sundal sukni a viděl tam nákej provázek.Zatáhl za něj a najednou viděl v ruce můj krvavý tampon!!!!Začal tam s nim mávat a všichni lidi na něj koukali.Do konce dovolený jsem se na něj ani neusmála a tampony už radši nenosim!!!!

[16] Terka, 15,

Mě se stal jednou takovej trapas, bylo mi asi tak 14 a já při stěhování nějak ztratila krabici se svým spodním prádlem (zákon schválnosti funguje dokonale) a tak mi nezbylo nic jinýho než si vzýt ségřiny hrozný ,,bomby\'\' až pomalu ke kolenům vytahaný no prostě hrůza. A aby to alespoň nebylo vidět tak jsem si vzala sukni protože v upnutých džínách to prostě nešlo. Šla jsem do škkoly a jak sem řikala zákon schválnosti funguje a tak zrovna ten den přiše k nám do třífy novej kluk (byl nádhernej) a tak jsem se mu snažola zalíbit jenomže měla jsem službu na tabuly a když jsem ji mazala tak kluci měly takový ,,úlet\'\' a stáhly mi tu sukni takže celá třída viděla ,,moje bomby\'\' já tam stála jak opařená před celou třídou byla jsem tak v šoku že sem se nedokázala pohnout a aby toho nebylo málo tak přišel do třídy náš třídní a řekl mi že stačí když jen smžu tabuli že něpotřebují u toho vidět mé spodní prádlo.

[17] Klaudie, 15,

ahoj! s mýma kamrádkama ze třídy chodíme taneční kroužek (hip-hop). Minulý týden jsme měli velké vystoupení před naší školou. Strašně nás s kamarádkou trápilo, že ještě nemáme žádný prsa, protože většina holek z tanečních už je mají. Na vystoupení jsme měli mít upnutý tílka a tak sme se rozhodly, že si je trochu vycpeme. Teď už víme, že to byl špatný nápad:( . Na vystoupení byla celá škola i s učitely a mým IDOLEM Vojtou. Asi uprostřed sestavy jdou ostatní holky do zasu a já, vepředu, dělám různé gymnastické prvky, jako je třeba hvězda nebo přemet. A teď se to stalo. Mandarinka v ponožce mi při jednom přemetu spadla na zem. Já sem tančila dál, ale diváci i další tanečnice se začaly hrozně smát, a dokonce i hudba přestala hrát. Tak sem se zastavila a dívám se na na mandarinku a pak rychle sobě do výstřihu. Když jsem to uviděla tak jsem se rozbrečela a utíkala jsem z pódia, ovšem jsem cestou zakopla o kabely od beden a jak nescgvál mi vyletěla i druhá mandarinka. Slyšela jsem jenom ještě větší smích než předtím. Myslela jsem, že nejlepší by bylo se okamžitě propadnout do země! Ve škole mám díky tomuhle přezdívku "Pamela"...UŽ NIKDY SI NEBUDU VYCPÁVAT PRSA:( .

[18] Míša, 12,

Jednou ve ŠvP jsme měli normálně hodinu a já potřebovala srajdit. Zvedla jsem se s zeptala se, jestli můžu jít. Učitel mi to kejvnul a já už vstupovala na chodbu. K mýmu "obrovskýmu" štěstí jsem přehlídla sedulky s nápisem "holky" a "kluci" a klidně vešla na ten klučičí. Vůbec mi to nedošlo. Vylezu z kabinky a tam na mě vejrá jeden kluk ze sedmičky. Sice je to stidlín ale smát se ještě umí. Začal se tak smát, že málem vyhnal ze tříd ostatní. Celá rudá jsem odcházela ze záchodků až konečně si přečetla nápis "kluci". Od té doby si radši pečlivě přečtu nápis a pro ještě lepší kontrolu a jistotu, nechodim vůbec na záchod.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(julik, 5. 11. 2009 19:53)

hele lepší články jsem vživotě nečetla jsi dobrá a tvůj blog taky

kakání

(lucie,15, 2. 8. 2008 23:53)

šla sem po lesní cestě s 2 kámoškama a kámošem tky no přišlo na mě sraní tak sem zaběhla pod nejbližší strom jenže oni tam hledali houby tak vyděli mou pr... ale i rozteklí hnědý bobky no trapas

debilove

(a.h.o.j., 8. 4. 2008 19:24)

neumite davat pozor nemehla